منتظر کروم بوک های همیشه متصل گوگل باشید

بر اساس گزارش هایی که درباره ی شرکت گوگل منتشر شده است می توان حدس زد این شرکت قصد دارد کروم بوک هایی بیشتری را با مودم داخلی تولید کند. کد هایی که این شرکت برای طراحی سیستم عامل آن استفاده کرده است نشان دهنده ی این موضوع است که این کروم بوک ها نسبت به نسخه ی قبلی خود , بیش تر از esim یا همان سیم کارت های الکتریکی پشتیبانی می کنند.

کمپانی گوگل به حدی خوب ک قوی در حال عرضه مودم های داخلی است که احتمال می رود , اینترنت همراه کروم بوک ها را به صورت پروژه ای جدا گانه تحت عنوان پروژه ی فای ادامه داده و آن را گسترش دهد. پس از بررسی تعدادی از کد های سیستم عامل گوگل توسط برخی از شرکت ها , پروژه ای به نام هرمس لو رفته است. پروژه هرمس , یک پروژه برای افزایش قابلیت ها و امکانات اینترنتی است که از طریق سیم کارت های الکترونیکی در کروم بوک ها عرضه می شود. هرمس پیام های سیستم هایی که دارای سیم کارت های الکتریکی هستند را انتقال داده و سرور ها را کنترل می کند.

سیم کارت هایی الکتریکی همانند سیم کارت های عادی هستند با این تفاوت که شکل ظاهری آن ها کارتی نبوده و نمی توان آن ها را از دستگاه جدا کرد و همانند یک کارت دیجیتالی درون دستگاه و کروم بوک قرار گرفته اند. سیم کارت های الکترونیکی این امکان را به شما می دهند که اگر به هر دلیلی از سرویس اینترنتی خود ناراضی بودند , بدون این که مجبور باشید سیم کارت خود را عوض کند , سرویس خود را تغییر دهید. کمپانی اپل از این سیم کارت ها در تولید اپل واچ استفاده کرده است و گویا شرکت گوگل نیز قصد دارد از این فن آوری در کروم بوک های جدید خود استفاده کند.

زوم تک

Ertebat Bartar

Email این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید