مکعب روبیک هوشمند نیز عرضه شد

گوکیوب با استفاده از تکنولوژی مدرن خواهد توانست معمای حل روبیک را به ما یاد دهد. یک روبیک مدل جدید که با توجه به حرکت های فرد در صفحه نمایش موبایل یا تبلت به شما راه را نشان می دهد توانایی داشتن حل روبیک بسیار جذاب است و این وسیله از اسباب بازی های مشهور در جهان است و در طول عمرمان دست کم یک دفعه روبیک را در دستان خود گرفته این و سعی داشتیم آن را درست کنیم ، و به دنبال شگرد و راه هایی برای ساختن آن باشیم ولی اکثر افراد در طی یاد گیری این فرمول ناامید و خسته شده اند.

رکورد حل این مکعب اکنون به اسم یک جوان استرالیایی است که توانسته آن را در زمان ۴/۲۲ ثانیه درست کند. بایست گفت که یک ربات در مدت ۰/۳۸ ثانیه این مکعب را درست می کند. یادگیری فرمول این مکعب کمی سخت است و باید مداوم تمرین کنید ، از افراد آگاه کمک بگیرید تا راه راحتر شود. در مدتی قبل در استارت آپ در کیک استارتر یک روبیک نسل جدید را معرفی کرده است که هم مربی است و هم یک روبیک و فرمول را به شما نشان می دهد. نام این مکعب روبیک گوکیوب می باشد که دارای حسگر هایی است که کلیه حرکات را مد نظر قرار داده و از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند اتصال می یابد و با استفاده از اپلیکیشن های مخصوص می توانید این حرکات را در صفحه نمایش گوشی خود مشاهده نمایید.

مکعب روبیک اساسا به عنوان پرفروش ترین اسباب‌ بازی دنیا است که فروش جهانی آن از نیم میلیارد عدد نیز گذشته است. این شرایط یک فرصت خوب برای گوکیوب مهیا می نماید تا سهمی از این بازار بزرگ را بتواند به خود اختصاص دهد. اکنون جامعه بازیکنان روبیک درحال افزایش است و در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور دنیا مسابقات رسمی در این خصوص برگزار می گردد.

 زوم تک

Ertebat Bartar

Email این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید