برخی از شهرهای جهان زمانی قابل سکونت بودند و به یکباره از صحنه جهان محو شدند؛ برخی دیگر اما همچنان دارای جنب و جوش هستند.

سفر به جزیره رویایی لوفوتن

پنج شنبه, 21 ارديبهشت 1396 09:48

بدون شک در هر کشوری می توان مناطق طبیعی و البته زیبایی را پیدا کرد که خبر از عظمت خلقت بدهند. دشت های پهناور، جنگل های سرسبز، چشمه های زیبا، کوهستان های عظیم و ...

دریاچه ی زیبای «گل رامیان»

پنج شنبه, 31 فروردين 1396 06:48

دریاچه و چشمه گل رامیان در استان گلستان واقع است

باغ موزه مینیاتور در تهران

پنج شنبه, 31 فروردين 1396 06:27

باغ موزه مینیاتور یا بوستان مینیاتوری یکی از بوستان‌های منحصر به فرد استان تهران است که در شرق شهر تهران در شمال خیابان جانبازان غربی (گلبرگ) و شرق خیابان کرمان قرار دارد.

براي گفتوگو درباره جاذبههاي گردشگري ايران و استان يزد، پاي صحبت آقاي عليرضا تابش،کارشناس ارشد مديريت رسانه، مشاور و مديرکل رياستي رييس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري کشور نشستيم. او در اين مصاحبه، نمايي از وضعيت فعلي و چشم اندازي از آينده وضعيت گردشگري در کشور را براي ما ارائه کرد. وي با تاکيد بر اين موضوع که رسالت و ماموريت سازمان از لحاظ ساختاري، در سه بخش تخصصي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري قابل توجه است، تاکيد کرد ارتقاي ايران به جايگاه واقعي خود در زمينه گردشگري منوط به آن است که برنامهريزي سازماني ميراث فرهنگي کشور، اين سه بخش را در قالب يك اندامواره (سازه) درنظر بگيرد.